Share
Go down
avatar
Kevin "Lucky" Douglas
Liczba postów : 5
Join date : 31/05/2018
Zobacz profil autora

Kevin "Lucky" Douglas

on Czw Maj 31, 2018 1:09 pm
Imię:
David Harry Gordon

Pseudonim:
Kevin "Lucky" Douglas

Wiek:
26

Przynależność:
Cywil

Wygląd:
Jest to mężczyzna dość krępy - smukły, wysportowany i wysoki (180cm i 83kg). Już na pierwszy rzut oka widać, że bije od niego pewność siebie - pewne ruchy, błysk w oku, delikatny zawadiacki uśmieszek. Jego owalna twarz zawsze gładko ogolona i niezdradzająca żadnych emocji, poza znudzeniem i pozorną arogancją. Krótkie czarne włosy z delikatna grzywką są prawie zawsze dokładnie zaczesane i ułożone. Nie posiada on żadnych znaków szczególnych. Ubiera się zawsze w gustowne garnitury drogie i pantofle. Z dodatków nosi złoty zegarek, sygnet, spinki do mankietów i krawatu.


Charakter:
Gordon, jest osobą, która na pozór jest duszą towarzystwa, łatwo nawiązuje rozmowę, szybko analizuje rozmówców i ich szufladkując. Zazwyczaj pozostaje niewidoczny - chichy, miły i niezapadający w pamięć.
Lubi rzucać żarcikami, rozśmieszać ludzi i bawić się swoją mocą, aby wprowadzać w podziw. Nigdy też nie przejmuje się pieniędzmi - zawsze stara się imponować pieniędzmi bez względu na koszta. Można nawet powiedzieć, że jest swego rodzaju pozerem - zawsze najlepsze i oryginale samochody, drogie zegarki i dodatki.
Cierpi na swego rodzaju kompleks - pod całą tą pozą duszy towarzystwa kryje się chłopak z zaniżona samooceną, depresją i kompleksem niższości. Czuje się gorszy od reszty społeczeństwa i wierzy, że tylko pieniądze pozwolą mu być kimś. Pomimo, iż stara się nie okazywać swoich prawdziwych uczuć to zdarza mu się podchodzić do pewnych spraw emocjonalnie, co może nie skończyć się dla niego dobrze.
Jest też uzależniony od gier hazardowych, gdyż jak zauważył świetnie to mu idzie. Nie posiada też kompasu moralnego - jest egocentrykiem, który patrzy tylko na to, aby jego było dobrze i wygodnie.

Historia:
David jest nieślubnym dzieckiem wysoko postawionego urzędnika państwowego i jego sekretarki. Lecz, gdy ojciec dowiedział się, że kobieta jest w ciąży kazał ją zabić, aby skandal nie został ujawniony. Kobieta jednak przewidziała ten ruch i w porę uciekła. Gdy urodziła chłopca oddała go do domu dziecka, aby chronić go przed ojcem. Sama jednak nie miała tyle szczęścia i zginęła z rąk zabójców.
Chłopak dorastał w domu dziecka i od najmłodszych lat zaczynał przejawiać smykałkę do hazardu. Najpierw były to zwykłe zakłady, później gra w kości i tak wspinał się po szczeblach "kariery" hazardzisty. Miał z tego powodu masę problemów w domu dziecka, jednak zawsze udawało mu się jakoś z tym poradzić.
W pewnym momencie uciekł z domu dziecka i rozpoczął karierę hazardzisty. W wieku piętnastu lat zarabiał już po około tysiąc dolarów dziennie. Zrobił sobie nowe dokumenty, znalazł pracę i starał się żyć jak człowiek - nie, to ostatnie, to akurat nie prawda.
Przez pewien okres był członkiem gangu kieszonkowców, co może nie było odpowiednim miejscem dla niego, jednak zapewniało mu adrenalinę.
Z biegiem lat zaczynał wyrabiać sobie pozycję na mieście i w większych kasynach kraju. Stał się osobą, która ma dobre kontakty zarówno z nowojorskim półświatkiem i policją. Dostrzegł też, że na jego pieniądze lecą kobiety, co zazwyczaj chętnie wykorzystuje, jednak doskonale wie, z jakim typem ludzi ma do czynienia. Korzystając też z fałszywych dokumentów skończył filozofię i literaturę. Obecnie jest typem monotonnego hazardzisty i wiecznego szczęścia, który szuka szczęścia w kartach i brudnym mroku miasta. Kieruje się też jedną zasadą - "Stawka nigdy nie jest zbyt wysoka, lecz jeżeli trzeba ubrudzić sobie ręce to nie jest to gra dla mnie". Obecnie pracuje jako niezależny konsultant do spraw mafii oraz policyjny informator.

Umiejętności:
Wszelkiego rodzaju sztuczki z kartami - za pomocą talii kart jest w stanie dać przestawienie, które zapewne zachwyci sporą część ludzi.
Żonglerka - dzięki świetnej umiejętności ręka-oko sprawnie idzie mu żonglowanie kilkoma przedmiotami na raz.
Świetny kierowca - świetnie radzi sobie z jadą po każdym terenie i nawierzchni.
Kieszonkowiec - lata praktyki doprowadziły do tego, że wyciąga ludziom z kieszeni co chce i podrzuca im co chce.
Podrywacz - poznawszy działanie natury ludzkiej zaczął wykorzystywać  do dla swoich celów i podbojów. Choć zadaje sobie sprawę, że sporą część w tym odgrywają jego pieniądze.

Wyposażenie:
Talia kart, papierosy, zapałki (zawsze barowe, jest ich kolekcjonerem), nóż sprężynowy ( jeszcze nigdy nie musiał go używać, ale na wszelki wypadek go nosi), telefon, kluczyki do samochodu i mieszkania, portfel z gotówką (nie używa kart kredytowych).

Super moce:
Manipulacja Prawdopodobieństwem - Moc polega, na nieświadomym inicjowaniu zjawisk kinetycznych, które wpływają na prawdopodobieństwo zaistnienia nieprawdopodobnych (choć możliwych) rzeczy w jego otoczeniu. Sprawia to, że David ma "szczęście", gdy jego przeciwnicy mają "pecha". Objawia się to na przykład, gdy gra w karty - niemal zawsze wygrywa, gdyż przeciwnicy mają gorsze karty, niż on. Moc pomaga mu także, podczas prawnego uciekania i chowania się - prawie zawsze zdąży wykonać odpowiedni obrót, skłon, czy akurat odwrócić głowę, aby nie dostrzegli go jego prześladowcy - życie hazardzisty jest trudne. Wpływa też na działania przeciwników - a to jeden potknie się o własne nogi i upadając nabije się na własny nóż, a to jednemu broń przypadkiem wystrzeli kładąc trupem jego towarzysza.
Jedynymi minusami mocy są - Dawid musi się zaangażować w jakąś sytuację, aby ona zadziałała.
Owe "szczecie" nie jest niewyczerpalne - niekiedy moc się odwraca i to on ma pecha, a przeciwnicy szczęście.
avatar
Liczba postów : 13
Join date : 04/05/2018
Zobacz profil autora

Re: Kevin "Lucky" Douglas

on Czw Maj 31, 2018 1:21 pm
Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach