Share
Go down
avatar
Green Assasin Lady
Liczba postów : 7
Join date : 05/05/2018
Zobacz profil autora

Gamora Zen Whoberi Ben Titan

on Czw Maj 31, 2018 10:30 pm
Imię: Gamora Zen Whoberi Ben Titan
Pseudonim: Most Dangerous Woman in the Universe, Green Assassin Lady
Wiek: 30 (zen whoberis years)
Przynależność:  Bohaterowie (Guardians of the Galaxy)
Rasa: Zen Woberian

Wygląd: Pierwsze co rzuca się w oczy to bezsprzecznie koloryt jej skóry. Nietypowy, zielony, przyciągający egzotyką, ale to nie jedyna cecha, na którą zwraca się uwagę przy pierwszym spotkaniu (jeżeli nie jest to jej pięść boleśnie znajdująca ujście na twarzy delikwenta). Żeby to ująć najprościej w słowach... Gam najzwyczajniej we wszechświecie była niesamowicie piękną kobietą. Urodziwa twarz, tajemnicze zielono-złote tęczówki, gęste pukle ciemno-zielonych włosów to tylko elementy dopełniające barwną osobowość nietypowej kosmitki, ale o tym będzie później. Powracając do wyglądu... Zen whoberianka mierzy ok 183 wzrostu, więc w porównaniu z ziemskimi kobietami jest bardzo wysoka. Przy tym wzroście i wadzę 77 kilogramów kobieta może się poszczycić całkiem niezłą figurą. Gamora dba o siebie i trenuje przy każdej możliwej okazji. Nawet pod pełnym uzbrojeniem widać, że ma czym się pochwalić i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o duży biust, ale również ponętnie długą szyję, wciętą talię, czy smukłe i długie nogi. Na co dzień ubrana w białą zbroję, pod którą nosi czarny, przylegający do ciała kombinezon. Odzienie kosmitki posiada wiele skrytek, w których ma schowane noże czy inne wynalazki skonstruowane przez Rocketa i kilka dobrze widocznych pokrowców przytwierdzonych z boku ud - gdzie honorowe miejsce zajmuje miecz Godslayer.

Charakter:Wspominając o barwnej osobowości zielonej kosmitki trzeba zacząć od tego, że Gamora należy do osób szczerych do bólu. Nie patrzy na to, że swoją dosadną opinią może kogoś urazić. Nie ma oporów by zaznaczyć jak na bardzo, ale to bardzo głupi pomysł wpadli chłopacy, ...co nie oznaczało, że nie będzie brała w tym udziału. Była jaka była, ale za swoimi stała murem. Przecież nikt nie będzie obijał jej przyjaciół. Tylko ona mogła czynić te honory. Wbrew pozorom Gam potrafiła błyskotliwie zażartować. Co prawda rzadko i w gronie bliskich jej przyjaciół, ale potrafi odpuścić sobie tą ciągłą powagę. Na pierwszy rzut oka wydaje się być królową lodu, jednak kobieta została obdarzona wielkim i dobrym sercem. Nie jest łatwa w obyciu, aby zobaczyć na twarzy Gamory emocje, w szczególności te pozytywne trzeba się zdrowo nagimnastykować. Gdy ktoś wpadnie jej w oko, potrafi użyć wszystkich swoich wdzięków by go uwieść. Jest również typem w gorącej wodzie kąpanym, gdy ktoś zajdzie jej za skórę staję się agresywna i porywcza. Od razu chwyta za broń i rwie się do walki bądź wyrównywania rachunków, gdy poszkodowany zostaje jej przyjaciel. W dążeniu do celu kieruje się czystym rachunkiem zysków i strat. Jest skora poświęcić życie cywilów dla większego dobra. Potrafi również poświęcić własne zdrowie, by pomóc przyjaciołom w potrzebie. A.. i nie radze jej podpaść. Gamora jest bardzo mściwa..

Historia:Gamora jest ostatnią przedstawicielką gatunku Zen Whoberis, który charakteryzował się swoim pokojowym podejściem, pełnym miłości i dobroci. Jako jedyna przetrwała atak zakonu Agents of Church zwanych również Grand Inquisitors. Będąc dzieckiem, została uratowana przez Thanosa - Szalonego Tytana. To on na pokładzie swojego statku zwanym Sanktuarium nauczył używać najnowocześniejszej technologii oraz wytrenował na najwyżej klasy zabójce. Oczywiście miał tym swoje cele. I tak poprzez pełne rygoru i wyrzeczeń treningi stała się Najniebezpieczniejszą Kobietą w Całej Galaktyce.
Będąc jeszcze młodą dziewczyną, udała się w podróż po Galaktce z Thanosem. Coś ją podkusiło i pomimo ostrzeżeń oraz wbrew rozkazom ojca postanowiła zaryzykować wycieczkę na jedną z niebezpieczniejszych planet, wykazując się nierozwagą i arogancją. Dziewczyna wpadła w pułapkę i delikatnie mówiąc została bardzo źle potraktowana przez napastników. Będąc blisko śmierci uratował ją, kolejny zresztą raz, Thanos. Widząc w jaki kiepskim stanie jest jego córka, ulepszył ją wszczepiając implanty bioniczne i części zamienne, które Thanos sam zaprojektował. Te aktualizacje fizyczne i energetyczne sprawiły, że jej możliwości w walce bardzo znacznie się poszerzyły i były równe Adamowi Warlockowi, a zdolności regeneracji bliskie Wolverinowi.
Zresztą dzięki tym ulepszeniom, asystując Adamowi Warlockowi pokonała Magusa, czyli realizując to, do czego przeznaczył ją Thanos.
Dopiero po wielu latach Gamora dowiedziała się jaki plan na przyszłość ma jej przybrany ojciec, a mianowicie zniszczenie wszechświata. I tak właśnie w dała się z nim w konflikt.
Gamora pokonała wielu przeciwników, borykała się z wieloma rozterkami i dzięki swoim umiejętnością wygrała wiele walk. Każda z nich czegoś ją nauczyła.
No i nadszedł ten etap w życiu, w którym zielona piękność nie miała co ze sobą zrobić i za namową ówczesnego kochanka chcąc walczyć po stronie dobra dołączyła do zespołu Strażników Galaktyki.

Umiejętności:
- Gamora znana jest jako najbardziej niebezpieczny zabójca. Do tej opinii przyczyniła się znajomość zastosowań broni z całej galaktyki, nie mówiąc już o ich używaniu oraz wysoki poziom umiejętności walki wręcz, który ułatwiony jest poprzez wygimnastykowanemu do granic możliwości ciału Gamory.
- ...A skoro mowa o walce. Gamora jest jednym z najbardziej doświadczonych mistrzów sztuk walki. Jest w stanie pokonać przeciwników, który posiadają nadludzką siłę i wytrzymałość. Ilość również nie zna granic, choćby miał to być pluton wojskowy składający się z dziesiątek wyszkolonych ludzi. Potrafi również obezwładniać, paraliżować oraz zabijać za pomocą pewnych tajemniczych punktów na ciele danego przeciwnika.
- Jeżeli już używa broni palnej, to jest małe prawdopodobieństwo, że nie trafi do celu.
- Mistrz taktyki i strategii. Gamora jest znakomitym strategiem. Jest w stanie stworzyć strategie bojowe i zmieniać je adekwatnie do sytuacji na polu walki.
Wyposażenie:
- Miecz Godslayer
- Działka plazmowe – dwa mniejsze na udach, jedno większe w łapkach.
- Poukrywane noże w butach czy w skrytych pokrowcach w jej kombinezonie.
Super moce:
- Nadludzka siła: Jest o wiele silniejsza niż nie jeden ziemski mięśniak.
- Nadludzka prędkość: Porusza się o wiele szybciej niż zwykły śmiertelnik.
- Nadludzka wytrzymałość: Muskulatura Gamory generuje mniejsze zmęczenie podczas aktywności fizycznej. Na dodatek tkanki ciała kobiety są znacznie mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia niż tkanki człowieka.
- Nadludzka zręczność: Nadnaturalny poziom zwinności, równowagi i koordynacji ciała.
- Nadludzkie odruchy: Reaguje na poziomie, który jest poza naturalnymi odruchami.
- Regeneracja, ale nie na takim zaawansowanym poziomie jak Wolverine.
avatar
Liczba postów : 13
Join date : 04/05/2018
Zobacz profil autora

Re: Gamora Zen Whoberi Ben Titan

on Czw Maj 31, 2018 11:27 pm

Właściwie to nawet nie czytałem, tylko spojrzałem na ten obrazek.
Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach