Share
Go down
avatar
Liczba postów : 2
Join date : 05/05/2018
Zobacz profil autora

Laura Kinney (Not yet.)

on Sro Cze 06, 2018 10:22 pm
Imię: Laura Kinney
Pseudonim: X-23
Wiek: 19 lat
Przynależność: Bohaterowie
Rasa: Mutant

Wygląd:Laura mierzy około 155 cm, a jej waga oscyluje w okolicach 50 kg. Jest szczupłą dziewczyną z o czarnych, prostych włosach sięgających jej mniej więcej do pasa. Charakterystyczną cechą Laury są również piękne, duże zielone oczy. Zdecydowanie ma czym oddychać i wbrew swojemu zachowaniu jest kwintesencją kobiecości. Biust i krągłe biodra idealnie to odzwierciedlają, chociaż Laura jest bardziej chłopczycą niż typową panienką z przedmieść Nowego Jorku. Katorżnicze ćwiczenia akrobatyczne wykonywane już od najmłodszych lat sprawiły, że jest subtelnie umięśniona i gibka. Choć wcale temu nie dowierza jest bardzo ładna. Blada cera, duże oczy oraz mocno zarysowane brwi nadają jej powagi, zagubione, a zarazem bardzo skupione spojrzenie natomiast przypominają o kruchej naturze nastolatki.

Charakter: Laura jest osobą bardzo zamkniętą w sobie. Różni się diametralnie od swoich rówieśników. Rzadko udziela się w kontaktach z innymi, a przede wszystkim obcymi osobami. Często woli stać na uboczu i się przysłuchiwać. Ma problem z podejmowaniem decyzji, ponieważ zwykle ktoś inny ją w tym wyręczał, wszak została stworzona, by być Weapon X. Jedyną osobą, której ufa dozgonnie jest Logan. Lojalność wobec włochatego mężczyzny jest dla niej priorytetem. Pomimo swojej dość skrytej natury i wiecznie poważnej miny, gdzieś tam w głębi dziewczyny chowa się mała zagubiona dziewczyna, która nie do końca odnajduje się w świecie, przede wszystkim dlatego, że ma ze sobą kawałek nieciekawej historii. Poza tym brakuję jej poczucia humoru, jest z natury mrukliwa, a jak już się odezwie, jest do bólu szczera. Ciężko ją rozweselić i rozbawić. Jest bardzo inteligentna, choć w sferach społecznych oraz socjalizacji potrzebuję większego obycia. Dodatkowo ciągłe zaniżanie swojej samooceny nie wpływa na polepszenie przyjaznych stosunków z innymi. Laura nie uważa się za człowieka, tylko sztucznie stworzonego klona bez duszy. Cały czas boi się swoich napadów szału i furii, dlatego stara się być na tyle odpychająca i ostrożna jak się da. Panicznie boi się ponownego zetknięcia z ‘triggerem’.

Historia:[Skrócona do granic możliwości wersja.] Zacznijmy od tego, iż Laura jest klonem Wolverine'a, stworzonym przez tajną organizację The Facility, kontynuującą badania oraz przede wszystkim poczynania programu cieszącego się złą sławą, zwanym Weapon X. Mama Laury, Sara Kinney, będąca jedną z najlepszych osobistości związanych z genetyką podjęła się trudnego zadania. Chcąc stworzyć idealną replikę Logana rozpoczęła skomplikowane badania i próbowała wprowadzić plan w życie. Po 22 nieudanej próbie, za 23 razem postanowiła zmienić kod i z XY, stworzyć XX. Próba się powiodła i pani doktor powiła piękną córeczkę. Niestety szybko musiała ją oddać. Laura od najmłodszych lat była trenowana na zawodowego morderce. Katorżnicze treningi oraz zabiegi psychologiczne miały z niej zrobić wyrachowaną i bezuczuciową osobę, która tylko i wyłącznie miała wykonywać mordercze zadania. Dla pewności stworzono specjalny specyfik, zwany 'triggerem', który rozprowadzony na danej osobie działała dla Laury jak płachta na byka. Wpędzona w stan psychotycznej furii musiała zlikwidować delikwenta i to jak najszybciej.
Sara zorganizowała ucieczkę z laboratorium, w którym była więziona. Niestety Laura w furii zabija matkę, a ta na łożu śmierci nadaję jej imię Laura. Dziewczyna trafia do Nowego Jorku gdzie zgarnięta z ulicy przez alfonsa Zebra Daddy pracuje jako nieletnia prostytutka, wszak miała 13 lat. Po jakimś czasie zabija go by bronić swoich przyjaciół, a potem udaje się w dalszą wędrówkę.
Odnajduje Wolverina, traktując go jako sprawce swojej niedoli postanawia odbyć z nim walkę na śmierć i życie, chcąc tym samym zlikwidować wszelki ślad po programie Weapon X. Ten jako jedyny uspokaja ją i przygarnia pod skrzydła, a potem zabiera do Instytutu, gdzie po dzisiejszy dzień należy do grupy X-men.(?)

Umiejętności:
- Dzięki intensywnemu szkoleniu jakie przeszła w Laboratorium jest ekspertem w wielu sztukach walki, ma rozległą wiedzę na temat zbrojeń oraz metod szpiegowania. Obeznana jest również w tematach anatomii człowieka oraz tortur i włada wieloma językami (na pewno angielski, francuski, japoński, arabski).
- Jest wyszkolonym zabójcą.

Wyposażenie: Adamantowe ostrza po dwa w dłoniach, po jednym w stopach. Więcej jej nie trzeba.

Super moce:
- Healing factor - szybka regeneracja uszkodzonych tkanek oraz w przyszłości odrastanie kończyn, tym samym odporność na trucizny oraz inne chemikalia.
- Nadludzko wrażliwe zmysły wzroku, węchu i słuchu, jest dzięki nimi doskonałym tropicielem. Nie ma problemów ze znalezieniem kogoś lub czegoś po samym zapachu.
- Nadludzka zwinność, ponadprzeciętna reakcja na ciosy przeciwnika.
- Adamantowe pazury (po dwa w dłoniach i po jednym w stopach) - w przeciwieństwie do Logana, szkielet Laury nie jest całościowo pokryty niezniszczalnym metalem, są nim pokryte tylko szpony.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach