Laura Kinney (Not yet.)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Laura Kinney (Not yet.)

Pisanie by Laura Kinney on Sro Cze 06, 2018 10:22 pm

Imię: Laura Kinney
Pseudonim: X-23
Wiek: 19 lat
Przynależność: Bohaterowie
Rasa: Mutant
Wygląd:
Charakter:
Historia:[Skrócona do granic możliwości wersja.] Zacznijmy od tego, iż Laura jest klonem Wolverine'a, stworzonym przez tajną organizację The Facility, kontynuującą badania oraz przede wszystkim poczynania programu cieszącego się złą sławą, zwanym Weapon X. Mama Laury, Sara Kinney, będąca jedną z najlepszych osobistości związanych z genetyką podjęła się trudnego zadania. Chcąc stworzyć idealną replikę Logana rozpoczęła skomplikowane badania i próbowała wprowadzić plan w życie. Po 22 nieudanej próbie, za 23 razem postanowiła zmienić kod i z XY, stworzyć XX. Próba się powiodła i pani doktor powiła piękną córeczkę. Niestety szybko musiała ją oddać. Laura od najmłodszych lat była trenowana na zawodowego morderce. Katorżnicze treningi oraz zabiegi psychologiczne miały z niej zrobić wyrachowaną i bezuczuciową osobę, która tylko i wyłącznie miała wykonywać mordercze zadania. Dla pewności stworzono specjalny specyfik, zwany 'triggerem', który rozprowadzony na danej osobie działała dla Laury jak płachta na byka. Wpędzona w stan psychotycznej furii musiała zlikwidować delikwenta i to jak najszybciej.
Sara zorganizowała ucieczkę z laboratorium, w którym była więziona. Niestety Laura w furii zabija matkę, a ta na łożu śmierci nadaję jej imię Laura. Dziewczyna trafia do Nowego Jorku gdzie zgarnięta z ulicy przez alfonsa Zebra Daddy pracuje jako nieletnia prostytutka, wszak miała 13 lat. Po jakimś czasie zabija go by bronić swoich przyjaciół, a potem udaje się w dalszą wędrówkę.
Odnajduje Wolverina, traktując go jako sprawce swojej niedoli postanawia odbyć z nim walkę na śmierć i życie, chcąc tym samym zlikwidować wszelki ślad po programie Weapon X. Ten jako jedyny uspokaja ją i przygarnia pod skrzydła, a potem zabiera do Instytutu, gdzie po dzisiejszy dzień należy do grupy X-men
Umiejętności:
- Dzięki intensywnemu szkoleniu jakie przeszła w Laboratorium jest ekspertem w wielu sztukach walki, ma rozległą wiedzę na temat zbrojeń oraz metod szpiegowania. Obeznana jest również w tematach anatomii człowieka oraz tortur i włada wieloma językami (na pewno angielski, francuski, japoński, arabski).
- Jest wyszkolonym zabójcą.
Wyposażenie: Adamantowe ostrza po dwa w dłoniach, po jednym w stopach. Więcej jej nie trzeba.
Super moce:
- Healing factor - szybka regeneracja uszkodzonych tkanek oraz w przyszłości odrastanie kończyn, tym samym odporność na trucizny oraz inne chemikalia.
- Nadludzko wrażliwe zmysły wzroku, węchu i słuchu, jest dzięki nimi doskonałym tropicielem. Nie ma problemów ze znalezieniem kogoś lub czegoś po samym zapachu.
- Nadludzka zwinność, ponadprzeciętna reakcja na ciosy przeciwnika.
- Adamantowe pazury (po dwa w dłoniach i po jednym w stopach) - w przeciwieństwie do Logana, szkielet Laury nie jest całościowo pokryty niezniszczalnym metalem, są nim pokryte tylko szpony.
avatar

Laura Kinney

Liczba postów : 2
Join date : 05/05/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach