Share
Go down
avatar
Spider-Girl
Liczba postów : 6
Join date : 08/06/2018
Zobacz profil autora

Anya Corazon

on Pią Cze 08, 2018 9:47 pm
Imię: Anya Corazon
Pseudonim: Araña
Wiek: 16
Przynależność: Hero
Rasa: Człowiek
Wygląd:

Ciemnobrązowe włosy sięgające do połowy pleców, niska bo mierzy ledwo 160cm. Szczupła budowa ciała, dzięki zajęciom gimnastycznym wygimnastykowana i lekko umięśniona. Piwne oczy, karnacja latynoska jak na Meksykankę przystało.

Charakter:

Miła, radosna, bardzo energiczna i przyjacielska, stara się pomóc osobom w potrzebie oraz broni słabszych. Mimo pozytywnego nastawienia potrafi być poważna i odpowiedzialna. Bardzo często ciekawska, aczkolwiek nie wścibska, szanuje prywatność innych.

Historia:

Anya, inaczej Araña, jak ją nazywano, była nastoletnią gimnastyczką z Brooklynu, której ojciec Gilberto Corazon był reporterem śledczym. Przeprowadził się z nią z Meksyku do Stanów Zjednoczonych po śmierci jej matki, w wyniku morderstwa przez gang.
W przeciętny dzień w szkole widziała, jak jej przyjaciel Lynn jest prześladowany przez starszego ucznia. Anya broniła swojego przyjaciela i oboje zaczęli walczyć. Nauczyciel powierzchnie zażegnał ich konflikt, ale tej nocy Anya poszła na most, by dokończyć walkę.

Kiedy już przybyła na miejsce jedyne co zobaczyła to jak grupa znęca się nad jakimś mężczyzną, Anya widząc to postanowiła pomóc nieznajomemu, samej niestety obrywając dość mocno. Koniec końców przegoniła napastników strasząc ich policją, pomogła nieznajomemu usiąść,sama zapomniała już że miała się bić ze starszymi uczniami. Mężczyzna w ramach podziękowania za jej pomóc chciał jej wręczyć prezent aczkolwiek Corazon nie chciała go przyjąć, jak sama stwierdziła nie pomagała mu dla zysku tylko dlatego że tak trzeba było. Nieznajomy położył jej dłoń na ramieniu, a świadomość dziewczyny znalazła się w innym wymiarze, osoba której pomogła przedstawiła się jako Bóg pająków i w zamian za bezinteresowną pomoc postanowił obdarzyć Anyie mocą, dzięki niej mogła skuteczniej pomagać ludziom w potrzebie. Dziewczyna obudziła się następnego dnia rano we własnym łóżku, szokiem dla niej był tatuaż na plecach który odkryła dopiero biorąc prysznic. Coś co uważała wcześniej za sen stało się jawą, z czasem nauczyła się panować nad swoimi mocami, uszyła sobie także czarny kostium, dzięki niemu łatwiej mogła się skryć i poruszać niezauważona nocą.

Umiejętności:

1.Elastyczność szkieletu : Jako wykwalifikowana gimnastyczka, Anya rozwinęła mięśnie i kości ciała do niezwykłego punktu, pozwalając jej na kompresję / skręcanie w małe ubytki, podobnie w przypadku silnych uderzeń, aby złagodzić ciosy.
2.Dwujęzyczne : Jest również dwujęzyczna. Potrafi mówić po hiszpańsku (język rodziców) i angielskim.
3.Walka : Anya ma opanowane podstawy walki, stara się także szkolić dalej w tym zakresie by móc się lepiej chronić.
4.Hakowanie : Nic niezwykłego, proste hakerskie sztuczki z czasem stały się pasją Anyi i ćwiczy w wolnym czasie.
5. Duża wiedza: Hakowanie zaraziło ją miłością do techniki, przez lata uczyła się o robotyce i nie tylko. Dzięki temu teraz w szkole uchodzi za geniusza z techniki. Wiadomo nie jest to jakaś niesamowita wiedza, daleko jej do Starka, jednakże wybiega zdecydowanie poza swoich rówieśników.
6.Kamuflaż Shadow: Jest w stanie ukryć się w cieniu i przejść przez większość ludzi całkowicie niezauważona.

Wyposażenie:

1. Plecak z uszkami i ryjkiem pandy.
2. Kostium
3. Telefon
4. Klucze
5. Portfel
6. Zeszyt z notatkami na różne tematy np. rodzaje sieci jakie umie do tej pory stworzyć

Super moce:

1.Siła: Siła Anyi jest stosunkowo duża na jej poziomie bohaterstwa. Jej siła może również rosnąć do 6 ton. Jednak z czasem jej siła może wzrosnąć do poziomu Spider-Mana.
2.Prędkość: Anya może biegać i poruszać się z prędkością przekraczającą fizyczne granice najlepszego sportowca.
3.Wytrzymałość: Zaawansowana muskulatura Anyi powoduje mniej toksyn zmęczeniowych podczas aktywności fizycznej niż u zwykłego człowieka. To pozwala jej na fizyczny wysiłek przez znacznie dłuższy czas, zanim zmęczenie zacznie ją dopadać.
4. Zręczność: zwinność, równowaga i koordynacja ciała Anyi są ulepszone do poziomów, które wykraczają poza fizyczne ograniczenia najlepszego sportowca.
5.Odruchy : Odruchy Anyi są wzmocnione do maksymalnego poziomu do osiągnięcia przez człowieka.
6.Wall-Crawling: Zdolność przylegania do wszystkich ścian.
7.Biological / Organic Webbing Generation: Ma zdolność organicznego wytwarzania własnej jedwabnej sieci z gruczołów wewnątrz przedramion, ograniczonych przez zdrowie i odżywianie swojego ciała. Te organiczne wstęgi mają wiele takich samych właściwości jak sztuczne taśmy Spider-Mana. Sieć jest uwalniana przez dyszę przędzalniczą w pobliżu każdego nadgarstka, zawierającą centralny trzpień z króćcem, służący do zwijania wstęgi i linii oporu, uzupełniony kilkoma niewielkimi promieniowymi małymi czopami dla innych typów wstęg połączonych ze specjalistycznymi gruczołami.

* Tatuaż Spider Society : zapewnia noszącemu:

8.Nadludzka siła: Tatuaż wzmacniał jej obudzone zdolności, siła była wzmacniana z 6 ton do nawet 10.
9.Nadludzka prędkość : Araña może biegać i poruszać się z prędkością przekraczającą fizyczne granice najlepszego sportowca.
10.Odruchy nadludzkie : Zwinność, równowaga, wytrzymałość i koordynacja Arañy są wzmocnione do poziomów, które wykraczają poza naturalne fizyczne granice najlepszego sportowca. Araña jest wyjątkowo giętka, a jej ścięgna i tkanki łączne są dwa razy bardziej elastyczne niż u przeciętnego człowieka.
11.Wytrzymałość nadludzka : zaawansowana muskulatura Araña powoduje mniej toksyn zmęczeniowych podczas aktywności fizycznej niż zwykły człowiek. To pozwala jej na fizyczną pracę przez znacznie dłuższy czas, zanim zmęczenie zacznie ją pogarszać.
12.Duch Łowcy : Anya posiadała ducha o nazwie "Duch Łowcy". Ten duch wzmocnił jej zdolności i wprawił ją w stan przypominający berserkera.
avatar
Noir Spider-Man
Liczba postów : 20
Join date : 27/05/2018
Zobacz profil autora

Re: Anya Corazon

on Pon Cze 11, 2018 1:26 am
[/center
[center]AKCEPTACJA
]

_________________
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach