Share
Go down
avatar
Liczba postów : 2
Join date : 18/07/2018
Zobacz profil autora

Everybody in the whole cell block... Was dancin' to the Jailhouse Rock!!!

on Sro Lip 18, 2018 12:02 pm
Imię: Santo Vaccarro
Pseudonim: Rockslide
Wiek: 19 lat
Przynależność: X-Men
Rasa: Mutant

Wygląd:
Dawniej Santo był dość przystojnym młodzieńcem, o typowej latynoskiej urodzie.  W chwili kiedy objawiły się jego moce prawie całkowicie przestał przypominać człowieka. Obecnie nie posiada włosów, ani genitaliów. Jego oczy są całkowicie białe, nie widać na nich źrenic, ani tęczówek.  Posiada ogromne granitowe ciało, pierwotnie po przemianie ważył dwieście dwadzieścia kilogramów, i miał sto osiemdziesiąt osiem centymetrów. Podobnie jak Bestia i kilku innych mutantów przeszedł jednak drugorzędną mutację i stał się jeszcze większy. Obecnie ma ponad trzy metry wzrostu i waży ponad pół tony. Nie nosi zbyt modnych ubrań, wszystkie jego ciuchy szyte są na specjalne zamówienie. Do akcji wychodzi w tradycyjnym kosiumie X-Men, barwy żółtej lub czarnej, z tym, że nosi go tylko od pasa w dół.

Charakter:
Rockslide ma sporo przyjaciół i kolegów. Oczywiście ogranicza się do uczniów i pracowników Instytutu Xaviera, ponieważ zwykli ludzie uciekają na sam jego widok. Zawsze był przyjacielskim i wesołym chłopakiem. Lubi wygłupy, chociaż nie jest już nastolatkiem, to wiele osób zarzuca mu, że wcale nie spoważniał. Często zdarza mu się wpadać na różne głupie pomysły. Niedawno postanowił na przykład bawić się w super bohatera i patrolował ulice Nowego Jorku zakrywając swoją twarz pod maską hokejową. Jego charakter ma też swoje wady. Santo jest nieco zboczony, i dostaje małpiego rozumu na widok super bohaterek w skąpych strojach, kilka z nich zarzucało mu nawet molestowanie seksualne. Do niczego jednak nigdy nie doszło, bo jak wspomniałem wyżej, Santo nie posiada bezpośredniego narzędzia gwałtu. Niektórym może się to wydawać dziwne, ale pomimo swojego wielkiego rozmiaru, Santo boi się małych dzieci. Należy jeszcze dodać, że Rockslide nie boi się korzystać ze swojej mocy, wręcz uwielbia spuszczać innym łomot, nie brak mu odwagi. Ze względu na swoją wytrzymałość i zdolności regeneracyjne, często osłania przyjaciół własnym ciałem.

Historia:
Rockslide nie wiele mówi o swojej przeszłości. Wiadomo, że pochodzi od włoskich emigrantów, posiada oboje rodziców, oraz młodszą siostrę, ale po tym jak w liceum zamienił się w potwora jego rodzina, albo się go wyparła, albo zaczęła się go bać, więc nie utrzymuje z nią bliskiego kontaktu. Kiedy już trafił do Instytutu Xaviera, został skierowany do klasy, której wychowawczynią była Emma Frost. W klasie nawiązał swoje pierwsze przyjaźnie z mutantami takimi jak Dust, Hellion, czy Mercury. Na treningach z użyciem mocy radził sobie bardzo dobrze. Można powiedzieć, że sama jej natura nie stwarzała większych problemów z jej opanowaniem, i dość szybko zostało to docenione przez nauczycieli. Wkrótce jako jeden z najlepiej zapowiadających się studentów, Santo awansował do drużyny New X-Men. Jako członek tej ekipy nawiązał bliższe przyjaźnie z kolejnymi osobami, z mutantką Surge, oraz jaszczuropodobnym mutantem Anole, który do dzisiaj jest jego najlepszym kumplem.

Umiejętności:
Jest bardzo dobrze wyszkolony w walce wręcz. Wiele osób sugerowało mu nawet, by został zawodowym zapaśnikiem i wystartował w rozgrywkach dla ludzi z super mocami. 
Posiada też przeszkolenie z pierwszej pomocy, oraz pilotażu.
Potrafi prowadzić samochód, ale tego nie robi bo nie mieści się za kierownicą.
Zna się na włoskiej kuchni, dobrze gra w gry wideo.

Wyposażenie:
Ubrania, pamiątki rodzinne, przedmioty codziennego użytku, uniform X-Men.

Super moce:
Jego ciało zbudowane jest z granitu, co daje mu nadludzką siłę (podnosi 75 ton bez większego wysiłku) i odporność, potrafi także odłączać na jakiś czas poszczególne części ciała, na przykład, wykorzystać własną pięść jako pocisk. Umiejętność regeneracji, pozwala mu przetrwać rozbicie na kawałki i złożenie się na powrót w jedną całość. Potrafi również wywołać eksplozję własnego ciała (lub jego części) i zasypać całą okolicę jego kamiennymi odłamkami, a później zregenerować się z okolicznych skał.
avatar
Liczba postów : 3
Join date : 02/07/2018
Zobacz profil autora

Re: Everybody in the whole cell block... Was dancin' to the Jailhouse Rock!!!

on Czw Lip 19, 2018 3:15 pm
Historia jest zdecydowanie za krótka i nie mieści się nawet w minimalną ilość linijek do zwykłego posta. Powinieneś ją bardziej rozpisać i unikać nawiązań do innych postaci, które jeszcze nie zostały przejęte, jak w przypadku Emmy Frost. Nie chcemy, abyś narzucał innym graczom swoją wolę. Na razie karta nie podlegnie sprawdzeniu, ale to się zmieni, gdy poprawisz historię.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach