Share
Go down
avatar
Underworld
Liczba postów : 7
Join date : 26/05/2018
Zobacz profil autora

Jack Dio - The Underworld

on Sob Maj 26, 2018 10:22 pm
Imię:
Jack "Jackie" Dio
Pseudonim:
Underworld
Wiek:
30
Przynależność:
Złoczyńcy
Wygląd:
Jack nie wynurzania się niczym z tłumu. Jest on postawnym i dobrze zbudowanym brunetem o niebieskich oczach ukrytych zawsze za specjalnymi okularami oraz zawadiackim uśmieszku. Z twarzy zawsze gładko ogolony i pachnący wodą kolońską. Ubiera się również przeciętnie - zawsze ma na sobie swój czarny płaszcz, pod którym nosi czarne, lu białe koszulki, na nogach czarne jeansy, a na stopach czarne adidasy. A do tego jego głos - ciężki i ciemny, że nie jednemu przyprawia gęsią skórkę. Mówi z włoskim akcentem.
Charakter:
Można powiedzieć o nim wiele - że jest zimnokrwistym zabójcą, brutalem i chamem, ale nie można odmówic mu jednego - kodeksu moralnego i klasy. Jack to stary koleś, który wyznaje kilka zasad - szacunek do kobiet, domykanie wszystkich swoich spraw i wykonywanie pracy jak najlepiej. Będąc odciętemu od świata gdzieś zgubił bieg całego świata i nie rozumie panujących obecnie trendów. Zawsze gardzi całym młodym pokoleniem przestępców, widzi ich głupotę i brak jakiegokolwiek poszanowania dla wartości takich jak honor, czy szacunek. Nie raz zdarza mu się prawić moralizatorskie wywody, albo wręcz mówić wzorem polskich emigrantów "Kiedyś to było". Nie jest typem, który też będzie starał się być w centrów uwagi, zazwyczaj jest zdystansowany i wycofany, jednak w sytuacjach, które tego wymagają potrafi forsować swoje poglądy i argumenty. Tak samo nie obnosi się ze swoimi uczuciami, skryty i niedostępny, choć dla pewnych osób potrafi pokazać swoje wnętrze i nie zgrywać twardziela. Tak samo też lubi przesiadywać w rożnego rodzaju barach.
Historia:
Historia młodości Jacka owiana jest w większości tajemnicą - mało o niej wspomina, a i ludzi mogących coś więcej o nim powiedzieć jest jeszcze mniej. Pewnych jest kilka faktów - urodził i wychował się w Nowym Jorku oraz miał brata, od gnojka kręcił się koło ludzi z maggi oraz, że wyrzucono go ze szkoły średniej za jakieś przestępstwa.
Po wydaleniu ze szkoły, Jack zaczął pracę dla mafii na pełny etat. Wiadomo, że pracował jako windykator, handlarz narkotykami i dokonywał wymuszeń połączonych z zastraszeniami. Wiadomym też jest, że Hammerhead zabił jednego z przyjaciół Jacka, ponieważ tamten wisiał sporą ilość pieniędzy na Silvermana. Jack postanowił się zemścić, jednak nie było mu to dane, gdyż został ujęty i skazany na dziesięć lat więzienia. Będąc tam poznał Johna Hardskiego, z którym kojarzył się z mafijnego interesu. Jack pomagał mu więzieniu, a tuż przed wyjściem został poproszony, aby zaopiekować się jego córką - Felicją. Spotkał tam też tajemniczego osobnika, który przedstawiał się jako Konsultant - istna legenda w świecie przestępczym - jednak Jack uznał, że ktoś podszywa się pod tę osobę.
Po wyjściu z zakładu Jack starał wrócić do biznesu, jednak okazało się, że świat zmienił się przez te dziesięć lat, a on - gangster starej daty - ma problemy, aby odnaleźć się w nowym świecie. Został też wciągnięty w całą masę intryg, które doprowadziły do zmodyfikowania jego osoby. Ale zacznijmy od początku. Owa osoba, którą spotkał w więzieniu - Konsultant - był niezależnym graczem na scenie przestępczej, który pomagał przestępcom - załatwiał sprzęt, różnego rodzaju wzmocnienia organizmu. Jednym z takich właśnie klientów był brat Jacka, Vince. Vince, który pracował w gangu Owla znany był na mieście jako Mr.Pain. Skorzystał on z pomocy Konsultanta, dzięki czemu zyskał nadludzką siłę. Nie zapłacił jednak za usługę, czym zdenerwował Konsultanta. Ten, chcąc zemścić się na swoim kliencie wykorzystał do tego celu jego brata.Konsultant wysłał go na misję, gdzie Dio przypadkiem został poddany działaniu SSS2. Później Mechanik wyposażył go w specjalny zestaw - pistolety, okulary (działanie serum podniosło jego atrybuty fizyczne, ale uszkodziło mu wzrok), kule z adamtium i płaszcz - dzięki czemu Jack był gotów na starcie z bratem. Polując na swojego brata, Jack musiał zmierzyć się z Grizzlym i Boomerangiem, po walce z nimi wielokrotnie postrzelony przez policję i znów trafił do więziennego szpitala, gdzie już czekał na niego Konsultant, który cały czas udawał lekarza. Nie chcąc utracić inwestycji, jaką był Jack podał mu serum dające mu czynnik regenerujący i zostawił notkę, aby ten mu zapłacił za uzyskane "ulepszenia". Musząc jakoś spłacić dług u Konsultanta Jack bez problemu wkręcił się do pracy u Kingpina zostając jego osobistym egzekutorem. Gdy udało mu się domknąć jedną sprawę, to przystąpił do kolejnej - odszukać i zaopiekować się córką kumpla z pod celi. Musząc jakoś spłacić dług u Konsultanta Jack bez problemu wkręcił się do pracy u Silvermana zostając jego osobistym egzekutorem.
Umiejętności:
Umiejętności walki - Jack nie jest "super wyszkolonych" wojownikiem do walki wręcz (jedynie za małolata trenował boks). Jego umiejętności są sumą doświadczeń w walce ulicznej, jak i w więzieniu, dzięki czemu jest w stanie korzystać z niekonwencjonalnych rozwiązań, jak i wykorzystać z pozoru błahe przedmioty jako narzędzie walki.

Strzelec - Jack jest całkiem dobrym strzelcem nawet bez swojego sprzętu.

Tropiciel - śledczy - Jacka jest w stanie śledzić swoje cele jednocześnie pozostając niezauważonym. Udawało mu się nawet kręcić przy osobach, które go dobrze znały, a i tak śledzić je bez najmniejszych problemów.
Wyposażenie:
Specjalne okulary przeciwsłoneczne - Posiada on okulary wykonane z praktycznie niezniszczalnego tworzywa. Okulary pozwalają mu doskonale widzieć w ciemności poprzez obrazowanie w podczerwieni i noktowizji. Dzięki niezwykle zaawansowanej technologii są one połączone z jego pistoletami, dzięki czemu jest on w stanie za ich pomocą kontrolować trajektorie toru lotu pocisku. Mają też zbudowany system samodzielnego namierzania celów (jak w nowoczesnych wojskowych lornetkach i celownikach) - raczej nie używa tego, ponieważ by zwariował.
Wyjaśniam o co chodzi - okulary i pistolety są jednym z projektów firmy Tonego Starka. Dzięki skanowi tęczówki oka są one przypisane do właściciela, którym jest Dio i są połączone z jego pistoletami. Dzięki temu połączeniu jest on w stanie namierzyć cel, a kula posłana przez niego cały czas trzyma się wyznaczonej trasu i skręca nawet za załomami budynków, czy nawet osoby stojące na nim. Dzięki okularom widzi w 360°.
Lepsze to, niż komiksowe "bo tak".
Para specjalnych pistoletów - są one częścią zestawu razem z okularami. Broń ta jest w stanie przenosić pociski z adamantium.
Mossberg MVP Scout Rifle
Paczka fajek, zapalniczka, piersiówka, gumy do żucia, klucze do samochodu, klucze do mieszkania, telefon z czarno-białym wyświetlaczem, czasem mały aparat fotograficzny.
Super moce:
Moce Jacka nie wynikają z jego mutacji, a ze zmodyfikowania genetycznego. Nie posiada on kontroli nad nimi i nie może ich rozwijać. Nie będę też dopisywać "opanowania" i "zasięgu mocy", ponieważ nie ma to sensu.
Moce wynikające z podania mu serum super żołnierza.

Maksymalna ludzka siła Siła Underworlda została wzmocniona do maksymalnych granic dostępnych dla człowieka. Dzięki tej umiejętności jest w stanie podnieść do 362 kilogramów. Dzięki tej umiejętności jest w sianie skakać do sześciu metrów w poziomie i do trzech metrów w pionie. Bez najmniejszych problemów radzi też sobie z niszczeniem przedmiotów wykonanych z metalu (oczywiście tych, standardowych, jak i nieco wytrzymalszych stopów), przebijaniem się przez drewniane ściany, oraz niszczyć stalowe drzwi jednym kopnięciem.

Nadludzka kondycja - Serum zwiększyło wydajności kondycyjną organizmu Jacka, przez co jest on w stanie działać z maksymalną wydajnością przez godzinę, zanim jego mięśnie zaczną wytwarzać kwas mlekowy i osłabiać jego organizm.

Maksymalna ludzka szybkość - dzięki serum Jack jest w stanie poruszać się znacznie szybciej niż normalny człowiek. Jest on w stanie osiągnąć prędkość 48 km/h

Maksymalna ludzka wytrzymałość - pomimo, że Jack nadal ma takie same słabości jak inni ludzie, jego ciało stało się bardziej odporne na urazy i kontuzje, niż u przeciętnego człowieka.

Nadludzko wzmocniony mózg - dzięki serum jego mózg jest w stanie szybciej przetwarzać informacje, ma podwyższony zmysł dedukcji, lepszą pamięć, a także zyskał pamięć fotograficzną.

Podwyższony refleks - w wyniku działania serum, refleks - jak i odruchy - Jacka zostały podwyższony do maksymalnych ludzkich wartości.

Regeneracja - nie jest ona efektem działania serum super żołnierza, a sprawą innego serum. Dzięki tej umiejętności Jack jest w stanie w ciągu kilku chwil wyleczyć się z wielu ran postrzałowych (ślady po ranach odniesionych na organach wewnętrznych i zewnętrznych znikają całkowicie i nie oddziałuje to na jego kondycję), zregenerować uszkodzone tkanki, choroby wszelkiego rodzaju, odrastają mu zęby, zyskał też odporność na narkotyki i trucizny, a także ma spowolniony proces starzenia się. Pełne zakresy działania tego serum nie są znane nawet dla Underwolda, więc trudno powiedzieć, czy byłby w stanie regenerować utracone kończyny i organy.
avatar
Admin
Liczba postów : 137
Join date : 07/02/2018
Zobacz profil autorahttp://marvelforumuniverse.forumpolish.com

Re: Jack Dio - The Underworld

on Pon Maj 28, 2018 5:33 pm
AKCEPTACJA

_________________
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach