Share
Go down
avatar
Black Cat
Liczba postów : 25
Join date : 26/05/2018
Zobacz profil autora

Black cat aka Felicia Hardy

on Sob Maj 26, 2018 10:41 pm
Imię:Felicia Hardy
Pseudonim:Black Cat
Wiek: 24
Przynależność: Antybohater
Wygląd:

Czarna Kotka jest postacią o bardzo kobiecych kształtach, które podkreśla swoim strojem. Ma on odrwacać uwagę i rozpraszać męską część przeciwników, co jest dość skuteczne - czarny, obcisły kostium zapinany jest z przodu na suwak, a rękawy oraz dekolt wykończone są białym futrem. Na nogi zakłada długie, również białe buty na obcasie, coś a la kozaki. Na twarzy nosi delikatną maskę.
Włosy ma w kolorze blond, bardzo jasnym, określanym jako platynowy. Naturalnie niebieskie oczy pod wpływem soczewek zmieniają barwę na lekko zieloną. Pełne, różowe usta albo pozostają w odcieniu naturalnym, albo pociągnięte są karminową pomadką. Felicia nawet w strojach prywatnych nie ukrywa swoich krągłości.

Charakter:

Kapryśna, chodząca swoimi ścieżkami niczym typowy kot. Jeśli się na coś uprze, ciężko przekonać ją do zmiany zdania. Niemal nic nie stanie jej na drodze do osiągnięcia wymarzonego celu. Nie jest kochliwa, nie jest również ufna - aby zaczęła żywić do kogoś bardziej pozytywne uczucia, trzeba czasu. Kiedy kocha, staje się trochę obsesyjna. Bywa lekkomyślna, jeśli chodzi o kradzieże - czasem zamiast wziąć coś na logikę, kieruje się tylko pragnieniem zdobycia konkretnej rzeczy. Jest także mściwa, a przy tym cierpliwa. Może poczekać, o ile będzie miała szansę na dokonanie zemsty. Jej humory nie sprawiają, że żyje się z nią łatwo, ale są tacy, co próbują. Zdarza jej się oceniać książkę po okładce, nie ukrwa, gdy przeżywa zawód.

Historia:

Felicia jest córką Anastazji Hardy i Johna Hardesky'ego. Jej ojciec był poszukiwanym przestępcą, był międzynarodowym złodziejem o pseudonimie The Cat, zniknął zanim miała szansę pamiętać o nim cokolwiek.

Dorastała w luksusie. Jej matka prowadziła Hardy Foundation i była członkiem zarządu Oscorp Industries. Mieszkali w ogromnej rezydencji na obrzeżach Nowego Jorku.

Kingpin odnalazł Johna Hardesky'ego w więzieniu SHIELD i zwolnił go dzięki Chameleonowi . Szantażował Hardesky'ego, groził iż skrzywdzi Anastazję, matkę Felicii oraz ją samą. Kazał mu odtworzyć formułę Super-Soldier Serum, która stworzyła Kapitana Amerykę, jednak żeby tego było mało wzbogacił formułę o takie cechy jak: kocia zwinność i przyspieszona regeneracja, drobne i powierzchniowe rany leczy szybciej niż normalni ludzie. Porwał Felicię, aby zapewnić mu zgodność DNA, dzięki temu zyskał pewność, że serum się przyjmie i zmusił Johna, by użył jej jako królika doświadczalnego. Po wstrzyknięciu serum Felicia została zmuszona by kraść dla Kingpina oraz zapewnić ojcu bezpieczeństwo, John przekazał jej całą swoją wiedzę. Przy drobnej pomocy udało jej się go uwolnić i żyć dalej względnie spokojnie. Jej matka zacieśniła stosunki z rodziną Jameson, wyprowadziła się do wieżowca w centrum, a w willi została Felicia, zaadaptowała ją do własnych potrzeb. Pomimo iż straciła rok nauki przez całą akcję z serum i powtarzała rok w liceum nie przestała kraść. Majątek który posiadała od ojca wystarczał jej pod względem materialnym, ale nic nie było w stanie wypełnić jej głodu wrażeń.

Całkiem inteligentna, została przyjęta na Empire State University, ukończyła studia naukowe.

Umiejętności:

UMIEJĘTNOŚCI
- Dzięki naukom ojca nabyła niezbędną wiedzę do prostych kradzieży.  

Wyposażenie:
- Ojciec skonstruował dla niej miniaturowe urządzenie z hakiem ukryte w futerku każdej z rękawic, które umożliwia jej skakanie po budynkach podobnie jak Spider-Manowi, choć zdecydowanie wolniej. Kabel z tegoż urządzenia działa jak lina, której można użyć do wspinaczki bądź po prostu do obrony;
- Soczewki kontaktowe, które pozwalają jej zobaczyć w różnych zakresach widma elektromagnetyczne, takie jak port podczerwieni i ultrafioletu;
- Rękawice z jej kostiumu zawierają mikro-włókna stalowe, które są jej "pazurami";
- Diamentowe ostrze umożliwiające jej cięcie szkła
-Czarny bicz owinięty wokół pasa
Na co dzień nosi ze sobą torebkę gdzie ma:
Telefon
Portfel
Klucze
Kosmetyki, szczotkę do włosów
Gaz pieprzowy

Super moce:
-Przyśpieszona regeneracja przy leczeniu powierzchownych i drobnych ran.
- Refleks, zwinność i siła zostały znacznie wzmocnione formułą serum.
avatar
Admin
Liczba postów : 137
Join date : 07/02/2018
Zobacz profil autorahttp://marvelforumuniverse.forumpolish.com

Re: Black cat aka Felicia Hardy

on Pon Maj 28, 2018 5:33 pm
AKCEPTACJA

_________________
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach