Share
Go down
avatar
Noir Spider-Man
Liczba postów : 20
Join date : 27/05/2018
Zobacz profil autora

Peter Parker z lat '30

on Nie Maj 27, 2018 4:36 am
Imię: Peter Parker

Pseudonim: Spider-Man/Noir Spider-Man

Wiek: 20

Przynależność: Bohater

Wygląd: Młody, przystojny uczeń nowojorskiego collage'u, jest na co dzień ubrany w czarne materiałowe spodnie, pomarańczową koszulę, na której znajduje się fioletowa kamizelka i brązową kurtkę. Jest wysokim (180 centymetrów) i szczupłym (78 kilogramów) mężczyzną o atletycznej budowie ciała z nieułożonymi włosami i błyskotliwymi oczami w kolorze brązu. Jego strój Spider-Mana, to czarne bojówki, czarne glany, czarny golf z dużym kołnierzem i na golf założoną ma czarną kamizelkę z kieszeniami. Jego maska jest koloru czarnego i posiada szkiełka z awiatorek. Często ubiera czarny długi płaszcz, wraz z czarną fedorą. Kaburę z bronią nosi na pasie ciągnącym się od lewego i prawego barku do lewej strony żeber. Kabura znajduje się na żebrach.

Charakter: Jest inteligentnym, gotowym do poświęceń chłopakiem, który pragnie bronić słabszych i biednych. Nie wacha się przed otwartym protestowaniem i stawaniem w obronie innych. Przed spotkaniem z Ulrichiem nie wiedział, jak bardzo źle żyją inni Nowojorczycy i powoli budził w sobie pragnienie ochrony i pomagania innym. Jako Peter Parker robi zdjęcia i reportaże, uświadamiając innych mieszkańców a jako Spider-Man walczy z niesprawiedliwością, przekrętami i gangami. Ma silne poczucie sprawiedliwości i nie boi się zabić. Jednakże, nie zabija kogo popadnie, tylko jeśli uważa to za słuszne. Jego charakter w pewnym stopniu, jest podobny do Cioci May i w przeciwieństwie do swojego Niesamowitego odpowiednika - nigdy nie zostały mu przekazane słowa "Z wielką mocą, przychodzi wielka odpowiedzialność". Jednakże, zostało mu przekazane inne zdanie: "Jeśli ktoś ma za dużo władzy, to jest to obowiązkiem ludzi, aby mu ją odebrać". Prowadzi śledztwa typowo detektywistyczne, krok po kroku zbierając informacje i dowody, aby potem ukarać winnych.

Historia: Peter Parker mieszkał w Nowym Jorku z lat '30, wraz ze swym wujostwem - Ciocią May i Wujkiem Benem. Uczył się dobrze i starał się dostać na studia. Niestety, stracił w wypadku Wujka Bena. Został znaleziony w magazynie, w którym zaryzły go psy. Policja szybko umożyła sprawę i tak minęło trochę czasu. Ciotka chłopaka była energiczną kobietą walczącą o pomoc dla słabych i biednych ludzi. Przez swe działania była bardzo narażona na różne ataki i właśnie pewnego zimowego dnia ludzie będący świtą Normana "Goblina" Osborna chcieli pozbyć się natręta. Peter stanął w obronie bliskiej osoby i został pobity, a potem uratowany przez interwencję Ulricha, jednego z bardziej znanych reporterów w Nowym Jorku. Mężczyzna zaproponował staż Peterowi i tak oto młodzieniec poznał, jak ciężkie życie mają ci, których broniła jego ciotka. Postanowił walczyć z tym, dzięki nagłaśnianiu w prasie i szukaniu brudów na osoby takie, jak Goblin. Dzięki znajomości ze znanym reporterem poznał właścicielkę klubu Black Cat - Felicię Hardy - w której się zakochał z wzajemnością. Podczas jednej z akcji, w której szukał brudów na Osborba została rozbita waza, w której znajdowały się pająki. Jeden z nich ugryzł Parkera i sprawił, że młody reporter spotkał się z Pajęczym Bogiem, który podarował mu moce do walki ze złem. Od tamtej pory zaczął działać pod pseudonimem "Spider-Man". W ciągu swojej superbohaterskiej kariery dowiedział się, że prawdziwym zabójcą Wujka Bena był Vulture - kanibal na usługach Goblina. Morderca został przyłapany przez Człowieka Pająka, gdy chciał zaatakować Ciotkę May i został potraktowany ołowiem. Potem wydarzyła się rzecz niezwykła. Podczas potyczki z Osbornem otworzył się tajemniczy portal i zdezorientowany Peter został do niego wepchnięty. Tak oto znalazł się tutaj...

Umiejętności:

  • Akrobatyka- Dzięki zdolnościom otrzymanym od Pajęczego Boga ciało Petera stało się giętkie i sprawne, co sprawiło, że potrafi bez problemu wykonywać różne akrobacje.
  • Korzystanie z broni palnej- Potrafi obsługiwać, jak i celnie strzelać z broni palnej.
  • Wysoka inteligencja- Od zawsze miał łatwości w przyswajaniu wiedzy i mądrym planowaniu swych działań.
  • Znajomość witalnych i słabych punktów- Wie gdzie i jak uderzyć, aby wywołać odpowiednie obrażenia wewnętrzne, pozbawić przeciwnika przytomności lub zabić.


Wyposażenie:

  • Rewolwer sześciostrzałowy- Zwyczajny sześciostrzałowiec znajdujący się w kaburze przy pasie.
  • Amunicja do rewolweru- Naboje znajdują się w bębenkowych speedload'erach. Speedload'erów jest łącznie 10 i znajdują się w kieszeniach spodni.


Super moce:

  • Nadludzka siła, szybkość, zręczność i wytrzymałość- Jest zdecydowanie szybszy od zwykłego człowieka i potrafi unieść ciężar do 10 ton. Jest nadludzko zręczny i wytrzymały.
  • Strzelanie organicznymi sieciami- Potrafi strzelać czarną siecią organiczną ze swoich nadgarstków. Jest ona bardzo wytrzymała i potrafi wytrzymać ogromne ciężary.
  • Pajęczy Zmysł- Zdolność pozwalająca mu przewidzieć nadchodzące zagrożenia i zareagować na nie szybciej.
  • Chodzenie po ścianach- Może swobodnie biegać i chodzić po ścianach, sufitach i tym podobnych.


Ostatnio zmieniony przez Peter Parker Noir dnia Pią Cze 01, 2018 12:19 am, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Admin
Liczba postów : 137
Join date : 07/02/2018
Zobacz profil autorahttp://marvelforumuniverse.forumpolish.com

Re: Peter Parker z lat '30

on Pon Maj 28, 2018 5:34 pm
AKCEPTACJA

_________________
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach