Share
Go down
avatar
White Cat
Liczba postów : 1
Join date : 30/05/2018
Zobacz profil autora

White Cat- Lana Clermont

on Sro Maj 30, 2018 10:14 pm
Imię i nazwisko: Lana Clermont
Pseudonim: White Cat
Wiek: 25
Przynależność:
Wygląd:Kobieta o włosach blond, sięgających za ramiona. Oczy ma niebieskie, jest wysoka na 168 cm lecz zyskuje trochę centymetrów dzięki butom. Jest strój, który zakłada na nocne "wycieczki", jest obcisły i biały. Doskonale podkreśla jej figurę. Na codzień nakłada lekki makijaż, włosy upina w przeróżne fryzury, w zależności od upodobania, czasem jednak zostawia luźno. Stara się dobierać garderobę tak, by podobnie jak jej strój podkreślały jej figurę, jednakże ubiór także powinien być wygodny.
Charakter:Jest osobą otwartą na nowe znajomości i towarzyską. Jest uparta. Niekiedy zdarza jej się robić coś pochopnie. Jest szczera do bólu w wyrażaniu swoich opinii i mówi o nich otwarcie. Radzi sobie w trudnych sytuacjach i się łatwo nie poddaje. Potrafi okazać innym swoją mało uprzejmą i bezwzględną stronę, zwykle w obliczu zagrożenia. Jest osobą sentymentalną, różni się jednak od innych tym, że przywiązuje się do ludzi, nie do przedmiotów. Z tej przyczyny zawsze ciężko było jej znieść fakt "odizolowania" od bliskich. Jako dziecko miała bardzo bujną wyobraźnię, co nie oznacza, że już nie ma, po prostu zajmuje się czymś innym niż bujaniem w obłokach całymi dniami. Jest osobą rozsądną i inteligentną, wie kiedy powinna kierować się tylko i wyłącznie rozumem.
Historia:Lana urodziła się w roku 1989, w grudniu. Dorastała w Nowym Jorku. Jest jedynaczką, nie za wiele wie o swojej rodzinie i nie utrzymuje z nią kontaktu. Wie natomiast, że jest kuzynką Felicii Hardy, która jest córką brata, jej matki. Nigdy się nie spotkały. Nie potrafiła zrozumieć dlaczego jest odcięta od rodziny przez pół życia. Swoje rozgoryczenie tym faktem wyładowywała na ćwiczeniach. Chodziła na nauki walki czy tez gimnastykę. Lubiła to. Przez jakiś czas działało. Zadawała matce pytania, jednak ta unikała odpowiedzi lub odpowiadała mało szczegółowo. Poza tym faktem były ze sobą dość zżyte. Być może dlatego, że mieszkały same. Tak minął  jej czas dzieciństwa i dorastania.
Pewnego dnia jej matka popełniła drobny błąd. Zostawiła stertę dokumentów na biurku. Czytała je co wieczór od jakiegoś czasu zastanawiając się nad tym intensywnie. Lana myślała, że to jakieś rachunki. Kiedy jej mamy nie było w domu, weszła do jej pokoju i zerknęła na kartki, leżące na stole. Tyle ze nie były to rachunki. Były to listy. Przeczytała je wszystkie. Większość listów zeskanowała i zabrała. Tajemna korespondencja pochodziła od jej wujka, ojca Felicii. W ostatnim liście, jakby proroczym prosił ją o opiekę nad swoją córką. Jej matka jednak nie zrobiła nic... Jeszcze tego samego wieczoru zostawiła matce kartkę z wiadomością. Postanowiła sama ją odnaleźć. Mimo swojego wyjazdu utrzymywała z matką kontakt. Rozumiała dlaczego musi to zrobić. Nie miała jednak żadnych wskazówek, gdzie szukać. Nie wiedziała prawie nic, poza imieniem i nazwiskiem swej kuzynki. Z początku była ostrożna. Wypytywała zwykłych ludzi, nikt nie udzielił jej rzeczowej odpowiedzi. Zeszło do gróźb i ostatecznie do przemocy. Powoli staczała się na ścieżkę przestępczą. W wyniku swoich działań dowiedziała się o pewnej firmie prowadzonej przez matkę Felicii, pod nazwą "Hardy". Od tego dnia zaczęła z większą uwagą czytać gazety. W gazetach niekiedy ukazywały się fotografie dwóch kobiet, zaraz pod tekstem dotyczącym korporacji. Prezentowano je jako dwie wspólniczki. Czy tak to naprawdę wyglądało? Z ich twarzy nie dało się nic wyczytać. Obie wyrażały powagę swoją postawą. Wiedziała już przynajmniej jak dziewczyna wygląda.
Pierwszym człowiekiem, którego zabiła był jeden z pracowników owej korporacji, poznał on jej tożsamość zanim używała pseudonimu. Zabiła go by ochronić swoją prywatność. Sugerując się informacjami zawartymi w jednym z listów, odnośnie Waltera Hardy'ego zwierzającego się ze swojej sekretnej tożsamości- Black Cat, chciała zachować jakąś cząstkę związku z jej rodziną. Przyjęła więc przydomek White Cat.
Do firmy jednak przyszła za dnia, jako Lana, wcześniej umawiając się na spotkanie. Zabrała ze sobą skany listów. Pokazała je Felicii gdy na moment zostały same. Ta natomiast pokazała jej zdjęcia...
Umiejętności:
•walka wręcz, czy za pomocą broni, w tym "białej" - rzutki,noże- jak i palnej (pistolety)
• sztuki walki, opanowała kilka sztuk walki, które razem tworzą efektywną całość.
• jest wygimnastykowana i w wyniku regularnych ćwiczeń jest w świetnej kondycji fizycznej.
•  Ma licencje na motocykl!
Wyposażenie:•Metalowy kij około metra sześćdziesięciu centymetrów długości, można go złożyć w jeden mały uchwyt, który spokojnie można trzymać w kieszeni, albo rozdzielić na dwie części.
• noże- rożnego rodzaju, nie nosi ich ze sobą zbyt wielu, maksymalnie od trzech do pięciu.•Motocykl- zwykły czarny, którym przemieszcza się po mieście lub poza miastem.
• wyżej wspomniana broń.
• strój (biały )
• długi, dość szeroki i wytrzymały materiał, o szerokim wachlarzu zastosowań, chociażby jako lina. (Chusta)

Super moce: brak, ale i tak jest zajebista
avatar
Noir Spider-Man
Liczba postów : 20
Join date : 27/05/2018
Zobacz profil autora

Re: White Cat- Lana Clermont

on Sro Maj 30, 2018 10:22 pm
AKCEPTACJA

_________________
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach