Ini, mini, mani, moł... keptyn Dedpool powie kogo lubi kogo noł!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ini, mini, mani, moł... keptyn Dedpool powie kogo lubi kogo noł!

Pisanie by Wade Wilson on Nie Cze 10, 2018 4:15 pm

POZYTYWNE:

Spoiler:
1. Eleanor "Ellie" Camacho - mój największy skarb, moja kochana mała córeczka o której jeszcze nikomu nie powiedziałem. Nie mogę ryzykować, bo przez to kim jestem i co robię mógłbym ją narazić. To jest moja największa tajemnica, dlatego SPOILER.

NEUTRALNE:

NEGATYWNE:

1. Francis "Ajax" Fanny - MÓJ NAJWIĘKSZY WRÓG! To ten ciućmok o imieniu FRAAANCIIIS sprawił że jestem kim jestem! I będę skurczybyka ścigał dopóki go nie zaciukam. Niestety do tej pory mi się nie udało choć miałem go jak na widelcu! Ale byłem wtedy złym Deadpoolem i przez to że straciłem koncentrację wyślizgnął mi się... w sumie nie wiem czy na pewno przeżył ale znając moje szczęście tak właśnie było...

BTW 1. NIE OBCHODZI MNIE ŻE WEDŁUG CIEBIE KOLORY DO RELACJI NIE PASUJO! TO MOJE RELACJE WIĘC WAL SIĘ! A tak poza tym to jeśli masz jakiś pomysł i chcesz nawiązać jakieś relacje z najlepszym antybohaterem i najemnikiem świata to dawej pisaj. Dogadamy się!

Btw 2. Każde imię i nazwisko postaci jest celowo pogrubione i podkreślone bo po kliknięciu w nie możecie zobaczyć jakąś fajną moją fotkę z tą postacią.

Wade Wilson
Deadpool

Liczba postów : 8

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics