Share
Go down
avatar
Deadpool
Liczba postów : 8
Join date : 29/05/2018
Zobacz profil autora

Ini, mini, mani, moł... keptyn Dedpool powie kogo lubi kogo noł!

on Nie Cze 10, 2018 4:15 pm


POZYTYWNE:

Spoiler:
1. Eleanor "Ellie" Camacho - mój największy skarb, moja kochana mała córeczka o której jeszcze nikomu nie powiedziałem. Nie mogę ryzykować, bo przez to kim jestem i co robię mógłbym ją narazić. To jest moja największa tajemnica, dlatego SPOILER.NEUTRALNE:NEGATYWNE:

1. Francis "Ajax" Fanny - MÓJ NAJWIĘKSZY WRÓG! To ten ciućmok o imieniu FRAAANCIIIS sprawił że jestem kim jestem! I będę skurczybyka ścigał dopóki go nie zaciukam. Niestety do tej pory mi się nie udało choć miałem go jak na widelcu! Ale byłem wtedy złym Deadpoolem i przez to że straciłem koncentrację wyślizgnął mi się... w sumie nie wiem czy na pewno przeżył ale znając moje szczęście tak właśnie było...


***


BTW 1. NIE OBCHODZI MNIE ŻE WEDŁUG CIEBIE KOLORY DO RELACJI NIE PASUJO! TO MOJE RELACJE WIĘC WAL SIĘ! A tak poza tym to jeśli masz jakiś pomysł i chcesz nawiązać jakieś relacje z najlepszym antybohaterem i najemnikiem świata to dawej pisaj. Dogadamy się!

Btw 2. Każde imię i nazwisko postaci jest celowo pogrubione i podkreślone bo po kliknięciu w nie możecie zobaczyć jakąś fajną moją fotkę z tą postacią.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach